AGENTURA OSMA a.s. - Česky AGENTURA OSMA a.s. - English


profil firmy

AGENTURA OSMA byla založena 25.června 1991 osmi společníky, odtud vznikl název firmy.

firma Od svého vzniku se společnost zabývá výrobou samolepicích etiket – nejdříve na ručním zařízení, od února 1992 pak na sítotiskové lince SMAG francouzské výroby.

V roce 1999 došlo k významnému rozšíření možností tisku prostřednictvím nákupu flexotiskového stroje švýcarské firmy GALLUS. S tímto strojem přišla možnost tisku rotačním sítem a rotační horkou ražbou současně s výrazným nárůstem produktivity práce. V souladu se stálou snahou o zlepšování služeb zákazníkům a zvyšování kvality výroby jsme v roce 2003 zavedli a certifikovali systém řízení kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2001.
Počátkem února 2010 byl náš systém řízení kvality recertifikován podle nové revize normy ČSN EN ISO 9001:2009.

firma Protože se flexotisk ukázal být vysoce progresivní technologií splňující nejpřísnější požadavky našich zákazníků, bylo v roce 2005 rozhodnuto o rozšíření strojního parku o další flexotiskový stroj GALLUS EM280.

Ve stejném roce byla firma přesunuta do nových výrobních prostor, což bylo předpokladem možností jejího dalšího růstu.

V průběhu roku 2013 naše společnost realizovala projekt rekonstrukce a rozšíření výrobních a skladových prostor. Stavební práce byly zahájeny 1.března a 19.září 2013 byla stavba úspěšně kolaudována. Díky tomuto projektu se prostory našeho výrobního objektu zvětšily o cca 500 m2, což nám umožní další rozvoj a zkvalitňování zákaznického servisu. Projekt Rekonstrukce a rozšíření areálu Agentury Osma byl v rámci programu Nemovitosti spolufinancován ze zdrojů Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Společnost je řádným členem prestižního celosvětového sdružení výrobců samolepících etiket FINAT.

V oblasti ekologie výroby disponujeme pracovišti, která splňují ta nejpřísnější kriteria pro ochranu odpadních vod, zdraví pracovníků, ovzduší a dalších oblastí životního prostředí.

 


AGENTURA OSMA a.s., Rybníky IV 7059, 760 01 Zlín, Česká republika